محصولات آموزشی

پاتوق آنلاین دانشجویان

تیم “اِستادی لند” بعد از 3 سال تجربه موفق در زمینه خدمات آموزشی و ایجاد اشتغال برای دانشجویان، امروز پلتفرم جدیدی را جهت توسعه قابلیت های کسب درآمد برای دانشجویان عزیز آماده کرده که تا فضای جدیدی را برای سفارش و دریافت پروژه و تبادل فایل های آموزشی برای شما عزیزان فراهم نماید.

بعد از استقبال بی نظیر از سایت سابق (اِستادی یار)، با شناخت نیاز و دریافت بازخورد هایی که از شما عزیزان داشتیم، تصمیم به گسترش قابلیت های سایت تحت لیبلی جدید و مرتبط تر مطابق با افق های آینده سایت گرفتیم و تمام تجربه خود در این 3 سال را برای طراحی آن بکار گرفتیم که نتیجه آن شد پایگاه آموزشی اِستادی لند.

چرا اِستادی لند؟

طراحی گرافیکی زیبا با رابط کاربری آسان جهت انتشار امن محصولات آموزشی و پروژه های شما با تسهیلات عالی و مناسب یک دانشجو بدون نیاز به خرید اشتراک یا هزینه های جانبی

پایین ترین میزان کمیسیون

با یه سرچ ساده بین سایت های مشابه می‌تونید بررسی کنید که پایین ترین میزان کمیسیون (فقط %20) رو اِستادی لند برای دانشجوهای عزیز و فروشندگان محترم ارائه می‌کنه.

پشتیبانی محصولات

تمام محصولات ارائه شده در اِستادی لند از پشتیبانی برخوردار هستند و می‌تونید به راحتی با مراجعه به پنل کاربری سوالاتتون رو از فروشنده های محترم بپرسید.

اشتراک گذاری این پروژه: