کار دانشجویی

فریلنسرینگ دانشجویان

تیم “اِستادی لند” بعد از 3 سال تجربه موفق در زمینه خدمات آموزشی و ایجاد اشتغال برای دانشجویان، امروز پلتفرم جدیدی را جهت توسعه قابلیت های کسب درآمد برای دانشجویان عزیز آماده کرده که تا فضای جدیدی را برای سفارش و دریافت پروژه و تبادل فایل های آموزشی برای شما عزیزان فراهم نماید.

بعد از استقبال بی نظیر از سایت سابق (اِستادی یار)، با شناخت نیاز و دریافت بازخورد هایی که از شما عزیزان داشتیم، تصمیم به گسترش قابلیت های سایت تحت لیبلی جدید و مرتبط تر مطابق با افق های آینده سایت گرفتیم و تمام تجربه خود در این 3 سال را برای طراحی آن بکار گرفتیم که نتیجه آن شد پایگاه آموزشی اِستادی لند.

یکی از خدمات نوینی که در پایگاه جدید برای شما تدارک دیدیم، پلتفرم کار دانشجویی هست که فضایی مناسب برای فعالیت های فریلنسری دانشجویان و سفارش و دریافت تخصصی تر پروژه ها هست. پیشنهاد می‌کنیم در این بخش هم عضو بشید و لذت ببرید.

چرا فریلنسرینگ؟

در بخش فریلنسرینگ مشتری یا به اصطلاح کافرما می‌تونه سفارش مد نظرشو با جزئیات کامل معرفی کنه و فریلنسرها به صورت تخصصی تر پروژه مدنظر مشتری رو براش آماده کنه در حالی که در پلتفرم کلاسیک تنها مناسب فروش پروژه های از پیش آماده شده بود و به عبارتی “عمومی” تر بود.

اگه مشتری یا کارفرما هستید می‌تونید خیلی آسون پروژه هاتونو ثبت کنید بدون هیچ هزینه اولیه‌ای و اگه فروشنده یا فریلنسر هستید هم می‌تونید ثبت نام کرده و مهارتاتونو در پروفایلتون مشخص کنید و بصورت رایگاه به پروژه های ثبت شده پیشنهاد بدید.

هزینه پروژه پس از توافق دو طرف توسط کافرما واریز میشه و به صورت امانت نزد سایت می‌مونه تا خیال هر دو طرف راحت باشه و بعد از تکمیل پروژه و تایید کارفرما با کسر کمیسیون به حساب فریلنسر واریز میشه…

درصد کمیسیون سایت تغییر کرده؟

نه اصلاً، همچنان مشابه قبل کمیسیون سایت همون %20 هست که از فروشنده ها یا اصطلاحا فریلنسرها کسر میشه

چجوری میتونیم عضو شیم؟

فقط کافیه رو لینک بالا بزنید و وارد پلتفرم کار دانشجویی استادی لند بشید.

اشتراک گذاری این پروژه: